آیا قصد فروش سیم کارت ۹۱۲ خود را دارید؟

شرکت انارسیم با مجوز قانونی و ثبت شرکت در سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه خدمات کاربردی برای کاربران و خریداران سیم کارت ۹۱۲ و کمک به اشتغال تاسیس شده است. یکی از مزیت های انارسیم برای کاربران این است که کلیه مشاوره های ارائه شده به کاربران و پاسخ به سوالات آنها رایگان می باشد . بیش ازچندین کارشناس فروش و خرید در اختیار این شرکت می باشند که به کاربران که فروش سیم کارت ۹۱۲ را دارند پاسخ می دهند.

 

فروش سیم کارت 912

بر اساس آمارمشخص شده بیشترین حجم فروش سیم کارت از طریق کاربر به مراکز معتبر در قبال معاوضه ی سیم کارت به ترتیب اولویت از خطوطی با کد ۱ شروع می شود چرا که اکثر مردم علاقمند به خرید سیم کارت ۹۱۲ با کدهای بهتر مانند کد۱ و کد ۲ و.. می باشند.  لازم به ذکر است هم اکنون در شرکت ما بیش از چند صد کد ۱ تا ۸ از دست کاربر خریداری شده و معاوضه شده است.

شرحی بر وضعیت خرید سیم کارت ۹۱۲ :

قیمت خطوط ۹۱۲ با کدهای ۱ و ۲ . .. چند برابر قیمت کدهای پایین تر است ( حداقل این خطوط از ۲ میلیون شروع شده تا ۱۶ میلیون تومان و باز هم بسته به رندی خط بالاتر می رود) قیمت هر خط به مرغوبیت آن بستگی دارد. اصولا قیمت سیم کارت فقط بر اساس مذاکره بین خریدار و فروشنده بر اساس رندی خط تعیین می شود اگرچه بازار خرید سیم کارت از طریق کاربر آشفته و پرنوسان شده است اما انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت۹۱۲ ) برای جلوگیری از بازار آزاد و یا سودجویان آماده ی خرید سیم کارت ۹۱۲ شما می باشد تا مشتریان خود از این فروش سود کنند.

نکات مهم در خصوص فروش سیم کارت ۹۱۲  کاربران از طریق مرکز انارسیم

دو طریق برای فروش سیم کارت ۹۱۲ خود به مرکز انارسیم وجود دارد:

• فروش سیم کارت در قبال وجه نقد
• معاوضه با سیم کارت

شما می توانید به صفحه ی نخست سایت مراجعه کرده فرم فروش سیم کارت را انتخاب کنید. در فرم ارائه شده دو سوال مطرح شده است که شما می توانید پس از تکمیل اطلاعات شخصی به این دوسوال نیز پاسخگو باشید بعد از اتمام مراحل ذکر شده کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

و اما معاوضه با سیم کارت که می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد بدون وجود واسطه به سایت ما مراجعه کنید خط مورد نظر خود را درپنل جستجو انتخاب کنید و به تکمیل فرم معاوضه ی سیم کارت در صفحه اصلی سایت بپردازید در کوتاهترین زمان به کار شما رسیدگی می شود.

نکته کلیدی این است که در حال حاضر معاوضه ی سیم کارت می تواند برای شما سودمندتر باشد چرا که شما می توانید به جای دریافت مبلغ ناچیز علاوه بر فروش سیم کارتی که مورد علاقه ی شما نیست با معاوضه صاحب خط دیگری با ویژگی دلخواه خود شوید.
نکته قابل توجه دیگر این است که در توافق معاوضات سیم کارتی مبلغ ما به التفاوت چه از سمت خریدار چه از طرف فروشنده پرداخت می شود.

لطفا سوالات و درخواست های خود را در رابطه با فروش سیم کارت، از طریق چت آنلاین در پایین صفحه  سایت انارسیم ارسال فرمایید تا سریعا پاسخ داده شود.