راهنمای سایت راهی مطمئن برای داشتن شماره ی تلفن دلخواهتان

راهنمای سایت  انارسیم را مطالعه کنید. بسیاری از شما می دانید که خرید آنلاین قابلیت جستجو بر اساس آنچه نیاز شماست را دارد. سایت انارسیم (مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) دارای چندین گزینه ی جستجو می باشد که هر کدام از این قسمت ها مربوط به بخشی جداگانه است. ما قصد داریم شما را با ترفندهای جستجو شماره ی سیم کارت دلخواهتان آشنا کنیم.

راهنمای سایت، اول از همه  بخش فروش سیم کارت، خرید سیم کارت و معاوضه ی سیم کارت را به شما معرفی می کند.

فرم فروش:

اگر چنانچه شما کاربر عزیز قصد فروش سیم کارت خود را دارید پس از ورود به سایت در قسمت بالای صفحه بر روی گزینه ی فروش سیم کارت مطابق با عکس زیر کلیک می کنید.

 

 

راهنمای سایت

 

 

فرم فروش از طریق سایت به شما ارائه می گردد. طبق موارد خواسته شده فرم فروش را کامل کنید و گزینه ی ارسال را بزنید کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگوی شما هستند.

فرم خرید:

فرم دوم مربوط به خرید سیم کارت می باشد. یعنی شما قصد خرید سیم کارتی را دارید و نیاز دارید قبل از خرید اطلاعات مربوط به شماره ی مورد علاقه ی خود را وارد کنید تا بدون هیچ گونه دغدغه ای در زمانی مشخص خرید خود را انجام دهید. با پرکردن فرم خرید فرصت تماس را به کارشناسان ما بدهید تا در کمترین زمان پاسخگوی شما باشند.

فرم خرید

فرم معاوضه:

فرم بعدی  راهنمای سایت انارسیم مرتبط با معاوضه ی سیم کارت می باشد.این گزینه یکی از مزیت های های انارسیم می باشد که  در مطالب بعدی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

در این فرم شما اطلاعات شماره ی سیم کارت خود را وارد کرده و سپس خصوصیات شماره ای را که در نظر دارید را وارد می کنید پس از بررسی های لازم کارشناسان ما هدف شما را عملی می کنند.

 

 

معاوضه سیم کارت

راهنمای سایت پنل جستجو :

و اما یکی از پر طرفدار ترین و بروز ترین  راه های انتخاب شماره تلفن رند و غیر رند مد نظر شما از طریق سایت انارسیم، پنل جستجو می باشد . نحوه ی کار و سرچ شماره در این پنل را به شما مطابق با تصاویر زیر توضیح خواهیم داد.

 

 

جستجو

 

 

در بخش بالا با گزینه ی” شماره ی مورد نظر خود را جستجو کنید “مواجه می شوید. سپس به ترتیب مشخص شده قادر خواهید بود تا نوع اپراتور دائمی/اعتباری صفر/کارکرده، مرغوبیت، نوع رند، حداقل قیمت، حداکثر قیمت، قیمت توافقی، فروشنده را مطابق با هدف و سلیقه خود وارد نمایید. چنانچه مطابق با دستورالعمل پیش بروید و اطلاعات را در موتور جستجو سرچ کنید قطعا به هدف خود خواهید رسید.

اگر در قسمت نوع رندی اطلاعاتی ندارید به مقالات دیگر سایت از جمله انواع رندی رجوع کنید و اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید.

برای حذف اطلاعات کافیست گزینه ی ” پاک ” را فشار دهید.

تبصره ی انارسیم برای مشتریان خود گزینه ی “راهنمای جستجوی بهتر شماره” از این طریق به موارد عالی تری دست خواهید یافت. به شما پیشنهاد می کنیم تمامی موارد ذکر شده را امتحان کنید تا خرید موفق تری داشته باشید.

فرم نظرسنجی:

و نهایتا بخش آخر بخش نظرسنجی می باشد سایت انارسیم مشتاق تعامل بیشتر با مشتریان خود می باشد و پر کردن فرم نظرسنجی توسط شما عزیزان تاثیر مثبتی بر روند کار کارشناسان سازمان خواهد داشت.

 

 

نظر سنجی

 

 

چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید با پشتیبانان سایت تماس بگیرید.

شماره: ۰۹۱۰۸۳۷۵۰۳۰