سیم کارت کارکرده چگونه بروز می شود؟ آیا امکان ایجاد مزاحمت مخاطبین صاحب قبلی سیم کارت وجود دارد؟ در این صورت چه باید کرد؟


سیم کارت کارکرده بدون مزاحم را در شرکت ما جستجو کنید.

شرکت انارسیم متعهد به رفع تمام نیازهای مخاطبین و خریداران خود است. به این ترتیب با ایجاد نیروی فروش در قسمت سیم کارت آماده ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد.

سیم کارت کارکرده

  بهتر است اول راه تشخیص سیم کارت کارکرده را از سیم کارت صفر بدانید؟

میبایستی پرینت وصول های سیم کارت از تاریخ سیم کارت را تا امروز از دفتر پیشخوان گرفت و بررسی کرد که قبض ها به جز آبونمان تعویض سیم کارت و تغییر مالکیت نباشد.

همه مشتریان می دانند که سیم کارت کارکرده هرگز مانند لباس یا خودرو کارکرده نیست که پس از خرید مشکلی وجود نداشته باشد . یک  سیم کارت ممکن است مدتها بعد از فروخته شدن هنوز هم مخاطبان خود را داشته باشد و این مسئله تبدیل به یک دردسر برزگ برای خریدار شود. پس چاره ی کار چیست؟ چگونه می شود آن را بروزرسانی کرد؟

انارسیم:

شرکت ما جهت خرید و فروش سیم کارت صفر و کارکرده ی۹۱۲ در دنیای مجازی این امکان را برای کلیه مشترکان خود فراهم کرده که بدون هیچ گونه دغدغه ی فکری شماره ی مورد نظر را بخرند بدون اینکه نگران وجود مزاحمین و یا حتی مخاطبین صاحب قبلی سیم کارت باشند.

مطالب زیر را برای صفر کردن یا بروز کردن سیم کارت کارده از طریق انارسیم بخوانید:

  • خطوط استعلام گرفته میشود واگر خطی کوچکترین مشکلی داشته باشد حتی توسط شرکت نیز خریداری نمیشود.
  • خطوط بعد از خریداری مالک به سرعت بر روی خطوطی مشخص دایورت میشود تا مزاحم های شماره به حد صفر برسند.
  • در بعضی موارد شرکت این ضمانت را می دهد که اگر  بعد از خرید مشکل زنگخور برای مالک جدید به وجود آمد مشکل را حل کرده و در نهایت اگر حل نشد در بعضی از موارد با ذکر در قولنامه خط را تعویض  و یا پس بگیرد.

البته واحدی در مرکز به نام CRM وجود دارد که اینگونه مشکلات بر عهده ی این قسمت است.

با مراجعه به سایت انارسیم و کانال های ذکر شده در زیر صفحه، سیم کارت کارکرده ی خود را انتخاب کنید.

https://t.me/anarsimco

 


برچسب ها: