خرید امن اقساطی سیم کارت ۹۱۲ از انارسیم، در صورت خرید اقساطی کالاهایی که پس از تسویه حساب کامل، سند زده میشود چطور به فروشنده اعتماد کنیم؟

چطور خرید امن اقساطی داشته باشیم؟

در صورت تمایل به خرید امن اقساطی سیم کارت ۹۱۲ و یا دانستن نکانی درباره  آن  پادکست زیر را دانلود کنید.

 

 

 

خرید امن اقساطی سیم کارت ۹۱۲ تنها با وجود قولنامه امکان پذیر است. تغییر مالکیت در کالاهایی که سند دارند در دفترخانه و دفتر پیشخوان به تنهایی و بدون تنظیم قولنامه ما بین فروشنده و خریدار ناقص بوده و مشکلات قضایی فراوانی ایجاد می کند. زیرا در صورتی که این کالا به دلیل تخلفات قبلی توقیف شود، خریدار دلایل مستندی ندارد که ثابت کند دقیقا چه مبلغی بابت خرید این سیمکارت پرداخت کرده است، اگر هم فیش واریزی به دادگاه ارائه دهد فروشنده می تواند ادعا کند که کل این مبلغ یا قسمتی از آن بابت موضوع دیگری ( گوشی موبایل ) بوده است.

 

خرید امن اقساطی سیم کارت 912

 

همچنین در اغلب اوقات در فروش سیمکارت ۹۱۲ مالکیت سیمکارت مورد معامله از نام فروشنده ی واقعی به نام شما انتقال پیدا نمی کند ( به این دلیل که فروشنده بیش از ۱۰ سیمکارت  نمی تواند به نام داشته باشد) و در صورتیکه اختلافی به وجود آید تنها مدرک مستند شما رسید نقل و انتقال دفتر پیشخوان می باشد که هیچ نامی از فروشنده اصلی (صاحب موبایل فروشی یا فروشگاه فروشنده سیمکارت) در آن نیست و شما از شخصی باید شکایت کنید که اصلا با ایشان معامله نکرده اید و مثال های متعدد دیگر…..

قولنامه

در نتیجه هر زمانی کالایی را خریداری می کنید که سند مالکیت دارد قولنامه ی فروشی بخواهید که شرح کامل معامله و تعهدات طرفین در آن ذکر شده باشد.

خرید اقساطی سیم کارت از انارسیم

خرید امن اقساطی سیم کارت در انارسیم….

مجموعه ی انارسیم برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان، از سال ۱۳۹۲ برای سهولت و قانون‎مندی در نقل و انتقالات سیم کارت، اقدام به ثبت دفتر پیشخوان دولت ۲۰۶۸ نموده است، تا مشترکان بتوانند با خیالی آسوده سیم کارت مورد علاقه خود را به صورت اقساطی خریداری نمایند.

برای خرید امن اقساطی سیم کارت ۹۱۲ ، شرایطی در نظر گرفته شده تا امکان خرید سیم کارت در بهترین وجه  برای مشتریان فراهم شود.

تنها با ۴۰% مبلغ کل صاحب سیم کارت مورد علاقه خود شوید

در این روش شما میتوانید تنها با پرداخت ۴۰% مبلغ کل صاحب سیم کارت مورد علاقه ی خود شوید و مابقی قیمت سیم کارت را در اقساطی تا ۱۰ ماه بعد پرداخت کنید.

همانطور که مستحضر هستید در خرید اقساطی سند کالا پس از اتمام اقساط به نام شما زده میشود. با خرید از شرکت های معتبر و دفاتر پیشخوان با خیالی آسوده به فروشنده سیم کارت خود اعتماد کنید.

مجموعه انارسیم با ارائه ی قولنامه ای با جزئیات شرایط ما بین فروشنده و خریدار به شما این اطمنیان را میدهد که با آسودگی به خریدی امن و مطمئن بپردازید.


برچسب ها: ,