سیم کارت شاتل (سیم کارت نسل جدید )

سیم کارت شاتل موبایل  نسل جدیدی از سیم کارت در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۱۷ با نام شاتل موبایل  به بازار تلفن همراه ایران وارد شد. این سیم کارت  دارای مکالمه و اس ام اس می باشد . شبکه این تلفن همراه بر مبنای  ۳G و ۴G، و با کد ۱ ارائه می شود.

سیم کارت شاتل

روابط عمومی شاتل موبایل اعلام کرد، مهمترین ویژگی سرویس سیم کارت شاتل تجربه واقعی خدمات ثابت و موبایل همراه، دسترسی به شبکه های واجد شرایط نسل سوم و چهارم، امکان ارائه پیش پرداخت همراه و خدمات پس از پرداخت برای اولین بار در ایران، تماس تلفنی و ارسال پیامک از طریق ابری، خدمات رومینگ بین المللی مقرون به صرفه، خدمات محتوا و سرگرمی در کنار ارائه برنامه های تعرفه و بسته های مقرون به صرفه با قابلیت انتقال برخی از بسته های داده ترافیک  باقی مانده به دوره بعد می باشد.

شاتل دارای ظرفیت های قانونی، فنی و تجاری برای دستیابی به «همگرایی خدمات ثابت و موبایل» برای تبدیل شدن به یک بازیگر چهارجانبه است. با افزودن خدمات تلفن همراه به سرویس دسترسی پهن باند ثابت و محتوای چند رسانه ای، شاتل تبدیل به بازیگرچهارجانبه  در زمینه خدمات مخابراتی شده است.

محصولات و خدمات شاتل

محصولات و خدمات مقرون به صرفه ، خدمات ۲۴ ساعته, خدمات مشتری، پوشش شبکه در نزدیک به ۶۰۰ شهر، خدمات رومینگ بین المللی مقرون به صرفه، پوشش کلی از عامل شبکه در بالغ از ۹۰۰ منطقه، کد منطقه ی انحصاری  ۰۹۹۸ و روش های مختلف و کانال برای خرید محصولات، خدمات شارژ و راه حل های سازمانی از جمله قابلیت های شبکه شاتل موبایل می باشد.

شبکه تلفن همراه شاتل  موبایل بر اساس نسل ۳، ۳٫۷۵، ۴ و ۴٫۵ است و نسل دوم اینترنت ۲G  در این شبکه ارائه نشده است.

شاتل قصد دارد خدمات خود را با دسترسی به اینترنت پرسرعت تلفن همراه بدون محدودیت در سرعت و فناوری روی شبکه موبایل نسل‌های ۳، ۳٫۷۵، ۴ و۴٫۵ ارائه کند و به زودی امکان استفاده از خدمات شبکه TD-LTE روی فرکانس کاربردی ۲۶۰۰ مگاهرتز برای کاربران شاتل موبایل را عملی کند.

مهم ترین مزایای استفاده از شبکه سیم کارت شاتل

از مهم ترین مزایای استفاده از شبکه شاتل موبایل: دسترسی به سریعترین شبکه ملی در سراسر کشور، پوشش گسترده خدمات در بیش از ۵۸۰ شهر، مدیریت آسان، متمرکز وشفاف خدمات و حساب های با تعرفه ها و بسته های مقرون به صرفه و سفارشی، خدمات محتوا، مالیات بر ارزش افزوده منحصر به فرد، خرید و پشتیبانی ۲۴ ساعت در روز ، راه حل های سازمانی ثابت و همراه با بیش از ۴۰۰ نماینده انحصاری فروش و خدمات در سراسر کشور و تخصیص ۰۹۹۸ کد منطقه و کد ۱، که علاوه بر آنها، مشتریان همچنین دسترسی به ده ها سرویس شاتل و همچنین سرویس های شاتل موبایل  را نیز دارند.

شاتل به صورت سیم کارت اعتباری و دائمی ارائه می شود . اما در حال حاضر فقط سیم کارت های اعتباری در بازار فروخته می شوند . شرکت سیم کارت شاتل اعلام کرد ک به زودی سیم کارت های دائمی نیز عرضه می شوند. مخصوصا برای کسانی که  سیم‌کارت دائمی دیگر اپراتورها را دارند و قصد دارند با حفظ شماره و پیش شماره سیم کارت فعلی خود به شاتل موبایل ترابرد کنند.