مشاوره خرید سیم‎کارت ۹۱۲ در انارسیم؟ چه نوع خطی مناسب نیاز من می باشد؟ چطور سیم‎کارت قسطی بخرم؟

فایل صوتی مربوط به مطلب مشاوره خرید سیم‎کارت ۹۱۲ در صورت تمایل دانلود کنید.

 

 

مشاوره خرید سیم‎کارت ۹۱۲ در انارسیم

یکی از خدمات انارسیم برای مخاطبان خود مشاوره خرید سیم‎کارت ۹۱۲ به صورت کاملا رایگان است. شما میتوانید از مشاوران مجرب ما بخواهید تا در خرید سیم کارت شما را راهنمایی نمایند. مشاوران به شما کمک میکنند تا نوع خط مورد علاقه ی خود را بشناسید، با انواع رندی آشنا شوید و بسته به نیاز و بودجه ی خود بهترین شماره را خریداری کنید.با مشاوره خرید سیم‎کارت ۹۱۲ می توانید سوالات مهم در این زمینه پاسخ دهید، نیاز خود را شناسایی کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

شماره ی سیم کارت از دو قسمت تشکیل شده است.شماره ی اول بعد از ۹۱۲ را کد سیم کارت میگویند. به طور مثال  ۱۲۲ ۳۲۳۲ ۰۹۱۲ در این شماره اولین عدد ۱ است پس خط کد۱ نامیده میشود که از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

به سه رقم اول بعد از ۹۱۲ پیش شماره میگویند. پیش شماره تعیین میکند که خط برای کدام شهر است.

برای خرید سیم کارت ۹۱۲ نیاز است سوالاتی را از خود بپرسید تا بتوانید نیاز خود را شناسایی کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

مشاوره خرید سیم‎کارت 912

قصد خرید چه کدی را دارید؟

 

  1. سیم کارت کد ۱: این نوع سیم کارت از مرغوبیت و پرستیژ بالایی برخوردار است و به طبع نسبت به تمامی کد ها قیمت بالاتری دارد.

  2. سیم کارت کد ۲ و ۳: این دو کد بعد از کد ۱ قرار دارند و از اعتبار یکسانی برخوردارند.

  3. سیم کارت ۴ و ۵ و ۶: این سه کد تقریبا از اعتبار یکسانی دارند.

  4. سیم کارت ۷ و ۸: این دو سیم کارت هم اعتبار همانندی دارند.

  5. ۰ و ۹ : دو کد اول و آخر معمولا از اعتبار یکسانی برخوردارند و از نسبت به مابقی کد ها قیمت پایین تری دارند. طی تغییرات قیمت بازار سیم‎کارت کد صفر کمی بالاتر از کد ۹ قرار میگیرد.

از خرید سیم کارت چه قصدی دارید ؟

مقاصد خرید سیم‎کارت متفاوت است. شاید شما بنا بر پرستیژ اجتماعی و کاری خود میخواهید سیم کارتی مرغوب مانند کد یک و حتی رند بخرید. شاید سیم کارتی برای بیلبورد و تبلیغات خود احتیاج دارید که در این صورت رند بودن سیم کارت موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید. مشاوره خرید سیم‎کارت یکی از راه های تشخیص این مقاصد است.

چه مقدار میخواهید برای خرید سیم کارت هزینه کنید؟

هر چه از کد های ۱ به سمت کد ۹ میرویم قیمت سیم کارت کاهش پیدا میکند. پس در شرایطی که رند بودن سیم کارت برای شما ملاک است بهتر است سیم کارتی با کد های بالاتر ولی رندتر، تهیه بفرمایید.

با توجه به بازار سیم کارت و قیمت های صعودی، خرید سیم کارت، خود یک سرمایه گذاری به حساب می آید. سیم کارت بر خلاف کالا های دیگر استهلاک ندارد و هرچه زمان بگذرد نه تنها از قیمت نمی افتد بلکه ارزش آن بالاتر میرود. توجه داشته باشید که با خرید سیم کارت از انارسیم میتوانید پس از مدتی دوباره سیم کارت خود را به خود مجموعه فروخته و پولتان را نقد کنید.

علاوه بر این اگر فعلا مبلغی کمتر از سیم کارت مورد نیاز خود در دست دارید میتوانید با خرید اقساطی سیم کارت از انارسیم سیم‎کارت مورد علاقه ی خود را خرید نمایید.

از آن جایی که در هر خانواده حداقل یک نفر یک سیم کارت ۹۱۲ دارد باید بدانیدکه یک سرمایه گذاری هرچند کوچک در دست دارید. همین الان برای قیمت گذاری سیم کارت خود و اطلاع از میزان سرمایه گذاری خود به لینک زیر مراجعه فرمایید.