سیم کارت گردشگری همراه اول

با سیم کارت گردشگری همراه اول آشنا شوید.

شرکت همراه اول در تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۴ مصادف با “روز جهانی گردشگری” در سالن برج میلاد از سیم کارت گردشگر رونمایی کرد. شعاری که مختص  این مراسم بود هر گردشگر ، یک فرصت.

 

با توجه به نیاز گزرشگران در ایران، همراه اول از بزرگترین و باسابقه ترین شبکه تلفن همراه کشور است که با تجربه ای حدود ۲۱ سال و ۶۴ میلیون مشترک ، با پوشش بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از راه های کشور ، ۱۰۰درصد شهرها ، ۸۷درصد روستاها و ۱۰۰درصد جزایر مسکونی کشور توانایی این را دارد تا جوابگوی نیازهای ارتباطی گردشگران در کل کشور باشد.

سیم کارت گردشگر، سیم کارتی اعتباری است که برای گردشگران یا بازرگانانی که به ایران سفر کرده اند طراحی شده است. این سیم کارت تمامی نیازهای مکالمه، پیامک و اینترنت گردشگران را در سرا سر ایران پوشش داده و امکان ارتباط آسان و با کیفیت در ایران و یا خارج از ایران را می دهد. این سیم ‌کارت در دو پکیج آبی و نارنجی در اختیار گردشگران قرار می‌ گیرد.

 

سرویس اینترنت پرسرعت همراه اول به طور پیش ‌فرض برای سیم‌ کارت گردشگر فعال است (نیازی به تنظیم و کد دستوری ندارد). برای مدیریت هزینه‌ استفاده از اینترنت، می‏توانید با پرداخت ۱۰۰،۰۰۰ ریال، یک بسته ۱ گیگابایتی اینترنت ۷ روزه تهیه نمایید. برای خرید کافی است دستور #۲۲۳*۱۰۰* را شماره‏ گیری کرده و سپس برای تائید عدد ۱ (لاتین) را ارسال کنید.

نحوه ی شارژ کردن بدین صورت می باشد که شما می‏توانید با تهیه کارت شارژ همراه اول از طریق دفاتر خدماتی و عاملین مجاز و با شماره‏ گیری دستور زیر، سیم‏ کارت خود را به راحتی شارژ کنید:

*۱۴۰ # شماره رمز ۱۵ رقمی #

با شماره‏ گیری دستور زیر میتوانید از مقدار شارژ سیمکارت اعتباری خود و مهلت زمانی استفاده از آن مطلع شوید:

# ۱۱ * ۱۴۰ *

 

خرید سیم ‌کارت گردشگر

برای تهیه سیم‌کارت گردشگر به بخش فروش سازمانی همراه اول مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۸۱۷۱۵۵۰۰ تماس حاصل فرمایید.