کدهای ۰ و ۹ دائمی همراه اول بهترین جایگزین برای ۹۱۹ اعتباری و خلاصی از خرید شارژهای اعتباری 

فیل صوتی مربوط به کدهای ۰ و ۹ دائمی همراه اول را در صورت تمایل دانلود کنید.

 

 

اگر صاحب سیم کارت های اعتباری می باشید و به واسطه ی  شغل و یا مسائل شخصی ، مرتب در حال خرید اعتبار تلفن همراه هستید و از دستش کلافه شده‌اید این مطلب را درباره  کدهای ۰ و ۹ دائمی همراه اول بخوانید.

کدهای 0 و 9 دائمی همراه اول

فرقی ندارد که شما صاحب سیم کارت ایرانسل اعتباری هستید یا همراه اول. مهم این است که شما از یک خط اعتباری استفاده می کنید. و بعد اتمام اعتبار برای ارتباط برقرار کردن با دیگران در هر شرایطی مجبور به شارژ آن هستید.

از گذشته تاکنون تکنولوژی دارای پیشرفت شگرفی بوده است که مهمترین آن در ارتباط با خطوط اعتباری نحوه ی شارژ کردن از طریق راه های گوناگون است که ما به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

روش های شارژ کردن خطوط :

روش اول: از طریق شارژ مستقیم با کدهای ussd اگرچه این روش بسیار پرطرفدار بوده اما گاهی این کدها از درگاه ارتباطی قطع شده و باعث کلافگی مالک سیم کارت می‎شود.

روش دوم: خودپردازها..خرید اعتبار از دستگاه های خود پرداز در همه ی شرایط برای تمامی افراد ممکن نیست زیرا تعدادی از مشترکان دسترسی به خودپرداز ندارند.

روش سوم: سوپرمارکت ها و موبایل فروشی ها این روش نیز مانند خودپردازها دائما در دسترس نیست . برای مثال به دلایل کاری و یا شخصی مالک مجبور به استفاده از تلفن همراه خود در نیمه شب میشود که هیچ کدام از این مراکز نمیتوانند پاسخگوی نیاز  شما باشند.

بررسی ها نشان می دهد که این سه روش معمول ترین روش ها برای خرید اعتبار هستند اگرچه روش های متعددی به صورت آنلاین برای کاربران وجود دارد اما همه این  روش ها به نوعی می تواند باعث ایجاد خلل برای خرید اعتبار در زمان ضروری شود.

خرید کدهای ۰ و ۹ دائمی همراه اول به جای سیم کارت های اعتباری

اکنون انار سیم برای شما پیشنهادی  با دلایل معتبردارد. شما می توانید برای خلاصی از خرید اعتبار همراه اول یا ایرانسل به کد های ارزان قیمت ۰ و ۹ اعتماد کنید.

کدهای ۰ و ۹ دائمی همراه اول جز خطوط کم هزینه, دارای اعتبار و پرستیژ در مقایسه با خطوط اعتباری می باشد. همانطور که قبلا ذکر کردیم این کدها حتی بعد از مدتها استفاده نه تنها دچار افت قیمت نمی شوند بلکه به  قیمت آنها افزوده می شود که این می تواند یک برگ برنده برای مشترکان باشد.

انارسیم دارای یکی از بزگترین کلکسیون های کدهای ۰ و ۹ می باشد که شما با تماس با این مرکز می توانید خطوط اعتباری خود را کنار گذاشته و صاحب یکی از این خطوط با نازلترین قیمت شوید.

برای دیدن کلکسیون خطوط ۰ و ۹ از کانال ما دیدن کنید و نظرات خود را در سایت اعلام کنید.


برچسب ها: ,