حقایق مهم درباره ی تماس اسپم ها که باید بدانید

حقایق مهم درباره ی تماس اسپم ها که باید بدانید

تماس اسپم
تماس‌های Spam تنها آزاردهنده نیستند، آن‌ها تهدیدی بزرگ برای حریم خصوصی اطلاعات، امور مالی و زمان ارزشمند شما هستند. در این پست، ما این را پوشش خواهیم داد ، پس برای اطلاعات بیشتر در این باره با ما باشید.
تماس‌های تلفنی اسپم چه هستند ؟

تماس‌های اسپم، پیغام‌های نامناسبی هستند که از طریق تلفن به تعداد زیادی از گیرنده‌ها ارسال می‌شوند به طور معمول به کسانی که نسبت به دریافت پیام علاقه نشان نداده اند.
نه تنها اسپم تماس‌ها را آزار می‌دهد، آن‌ها بسیار خطرناک هستند. این به این دلیل است که این تماس‌ها برای آزار شما طراحی نشده اند. آن‌ها طوری طراحی شده‌اند که چیزی از شما بدزدند؛ پس‌انداز زندگیتان، شماره امنیت اجتماعی تان، یا اطلاعات کسب و کارتان. بدون راه‌حل موثر ، جلوگیری از سیل این تماس های ناخواسته ای که در گوشی موبایل خود دریافت می‌کنید، دشوار است.
چرا اسپم برای شما و گوشی هوشمند شما چنین تهدیدی محسوب می شود؟
دلیل این تماس‌ها بسیار خطرناک، این است که تقریبا همه آن‌ها غیر قانونی هستند.
پس از سال جاری حدود ۳۴.۸ میلیارد تماس غیر قانونی ، خطوط تلفن آمریکا را به دنبال خود می‌کشد. این تماس‌ها از سراسر دنیا می‌آیند و همه یک هدف دارند. که از طریق تلفن از شما دزدی کنند.
چه چیزی به کلاهبرداران انگیزه می‌دهد که این کار را انجام دهند ? ساده است. ” تماس اسپم اقتصادی بسیار جذاب است و آن‌ها در حوزه ” کلاهبرداران کار می‌کنند. تخمین زده می‌شود که هر سال، کلاهبرداران از ۴۳۸ میلیون دلار در هزینه‌های عملیاتی هزینه کرده و ۹.۵ میلیارد دلار را جبران خواهند کرد . این یک حاشیه سود خالص است !

تماس‌های spam غیر قانونی خطرناک‌تر از مزاحمت هستند، صرفا به این دلیل که هیچ توجهی به قوانین ارتباطی دولت در آمریکا ندارند. اگر چه محتویات تماس ممکن است متفاوت باشد، همه آنها خواستار چیزی از شما هستند.
تماس اسپم غیرقانونی به دو زیر شاخه تقسیم می شود: روبوکالاهای غیرقانونی و تماسهای تخلفی غیرقانونی:

Robocalls غیرقانونی: هر تماس تلفنی غیر اضطراری حاوی یک پیام از پیش ضبط شده است که به شما اجازه ارسال کتبی داده نشده است. این درخواست های غیرقانونی عملا می تواند از شرکت های ثبت شده قانونی که به طور قانونی به دنبال قانون نباشند، مانند گروه بازاریابی بازاریابی یا متخلفان غیر قانونی که قصد دارند به عنوان یک سازمان حقوقی به منظور سرقت از شما نمایان شوند، می آیند.
تماسهای غیرمجاز: تماسهایی که معمولا از یک فرد واقعی است و هدف آنها پول، هویت شخصی یا هر دو آنها است. شناخته شده ترین کلاهبرداری تلفن IRS است که گزارش شده است که از سال ۲۰۱۳، تقریبا ۱۴ میلیون دلار در پرداخت های جعلی از مصرف کنندگان ناامید کننده جمع آوری کرده است.
سریع‌ترین راه برای شناسایی این که اگر اسپم به شما تماس گرفت غیر قانونی است به یاد آورید که آیا تا به حال تصمیم گرفته‌اید که تماس‌های تلفنی از این سازمان دریافت کنید یا خیر. اگر انتخاب نکرده‌اید، احتمال خوبی وجود دارد که تماس تلفنی اسپم باشد.
در مقاله بعدی در سایت انارسیم روش هایی برای مسدودسازی این اسپم ها منتشر خواهیم کرد منتظر باشید.

خرید سیم کارت


برچسب ها: