ترکیب بد شماره موبایل

اعدادی که در کنار یکدیگر یک شماره موبایل با ترکیب بد را می سازند

یکبار دیگر زمان آن است که اشتباه‌ات بد شنیداری و نوشتاری بعضی اعداد شماره های موبایل را مرور کنیم با شناختن این اعداد هیچ گونه لطمه ای به اعتبار کاری مان، وقتی شماره تلفن خود را تلفظ می کنیم وارد نخواهد شد. به طور معمول شاید شناساندن و معرفی شماره های موبایلی که در حین تلفظ بد شنیده می شنود ،از طرف سایت انارسیم به عنوان یک مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ کار جالبی نباشد و یا در واقع شاید به ضرر این مرکز هم باشد ، اما واقعا لازم است که ما صداقتمان را در این راستا به شما کاربران ثابت کنیم . قول می‌دهیم شما را در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ یاری دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ادامه مطلب همراه باشید.

آخرین باری که خطاهای شنیداری بعضی اعداد در یک شماره موبایل را مورد بررسی قرار دادیم، دو عدد ۲ و ۹ بود،  اکنون تصمیم داریم درباره دو عد ۷ و ۸ صحبت کنیم.

اگر یکی از دوعدد۷ و ۸ به تنهایی در یک شماره موبایل باشد، مثل همه ی عدد های دیگر در شنیدار عادی جلوه می کند و یا حتی تکرار این اعداد به تنهایی باعث متبلور شدن یک شماره موبایل شود اما این اعداد در کنار یکدیگر چندان جالب بنظر نمی رسد.

به نظر شما دلیل این اینکه ۷ و ۸ کنار یکدیگر در یک شماره تلفن زیبا نیست چه می تواند باشد؟

شاید و با خودتان فکر کنید چون عدد ۸ بلافاصله بعد از ۷ می آید اما این دلیل منطقی نمی تواند باشد مثلا اگر بعد از ۵ عدد ۶ بیاید علاوه بر زیبایی، شماره رند هم محسوب می شود (رند ترتیبی).

دو عدد نامبرده شده چون در نوشتار بسیار شبیه به یکدیگر هستند و ازلحاظ تلفظ نیز مشابه شنیده میشنود در کنار هم قرار گرفتن،  در یک شماره تلفن اصلا جالب نیست و قطع به یقین مخاطب شما حداقل یک بار در زمان شماره گیری اشتباه خواهد کرد و بسیاری نیز ممکن است هرگز این شماره را نتوانند در خاطر خود نگه دارند.

برای داشتن یک شماره تلفن خوب به پیج مشاوره در صفحه ی اصلی مراجعه کنید و پاسخ سوالات مربوط به خرید سیم کارت ۹۱۲ را با کمک مشاوران ما بدست آورید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.