تیم کارت پرسپولیس ( سیم کارت اختصاصی طرفداران پرسپولیس)

تیم کارت پرسپولیس ،طی قراردادی که در مرداد ماه سال گذشته با شرکت همراه اول بسته شده است عرضه  این سیم کارت های اختصاصی پرسپولیس رسماً آغاز شده است.

البته از همان سال با ارائه ی تیم کارت پرسپولیس خبر خوشی شد برا ی تمامی مشترکان همراه اولی و هواردارن این باشگاه پر افتخار لیگ برتر و اسیا، پس  از این به بعد شما عزیزان همراه اولی و پرسپولیس ها  با خریداری “تیم کارت پرسپولیس” به غیر از استفاده از همه امکانات و خدمات سیم کارت های همراه اول ، از ویژگی های اختصاصی پرسپولیسی ها نیز می توانند بهره مند شوند.

 

تیم کارت پرسپولیس

 

نحوه ی خرید تیم کارت پرسپولیس :

خرید یک تیم کارت پرسپولیس به راحتی از سایت باشگاه پرسپولیس امکان پذیر است. پس از خرید و پرداخت غیرقانونی و ورود به مشخصات کارت بانکی، رمز عبور فعال سازی سیم کارت به اس ام اس به مشترک ارسال می شود و پس از آن شما می توانید تیم کارت پرسپولیس را با مراجعه به یکی  از دفاتر پیشخوان در کشور و ارائه یک کارت با یک کارت شناسایی دریافت کنید.

ویا از طریق شماره گیری خرید از طریق شماره گیری #۹*۷۲۰*  (سرویس هواداری همراه باشگاه)  به خرید رمز دریافت تیم کارت به قیمت ده هزار تومان اقدام نمایند.

مشخصات این سیم کارت به شرح زیر می باشد.

  • سیم کارت اعتباری دارای مبلغ ۲۰۰۰۰  ریال شارژ اولیه
  • دارای۹۰ دقیقه تماس رایگان داخل شبکه (۳۰ دقیقه در هر ماه تا ۳ ماه)
  • یک ماه آوای انتظار رایگان رسمی باشگاه پرسپولیس با آهنگ پرسپولیس قهرمان با کد ۳۹۲۲۶
  • عضویت رایگان در کانون هواداران پرسپولیس همراه اول برای نیم­فصل با ارزش ۵۰۰۰۰هزار ریال و دریافت هدیه ۱۵ دقیقه مکالمه و ۳۰ پیام کوتاه داخل شبکه با هر برد تیم پرسپولیس

با خریداری تیم کارت از همراه اول و تیم خود پرسپولیس حمایت کنید.

انارسیم آماده ی ارائه ی هرگونه اطلاعات سیم کارت های همراه اول اعتباری و دائمی  می باشد.