انواع سیم کارت های تایلند و نحوه ی خرید برای مسافران نوروز

سیم کارت های تایلند را با سایت ما بیشتر بشناسید.
تایلند مانند سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی، مسافران زیادی را پذیراست. سواحل زیبا و مناظر، آب و هوای عالی، غذای فوق العاده و قیمت های ارزان آن را به مقصد جذابی تبدیل کرده است. میلیون ها نفرازدحام هر ساله از این کشوردیدن می کنند.

برای کسانی که به دنبال برقراری ارتباط در آنجا هستند، خبر خوب این است که خرید یک سیم کارت محلی با سرعت مناسب داده ها و پوشش خوب تقریبا در همه جا یک فرآیند ساده و ارزان قیمت است.

در اینجا چیزی است که شما باید راجع به این سیم کارت ها بدانید.

انواع سیم کارت های تایلند:

سه شبکه سلولی در تایلند وجود دارد که توسط dtac، AIS و TrueMove اداره می شود. شما همچنین می توانید سیم کارت های تایلند و خدمات را از نمایندگان فروش خریداری کنید، که این کار برای بازدید کنندگان در مدت خیلی کمی انجام می شود.

 

سیم کارت های تایلند

 AIS:

سیم کارت دارای بزرگترین سهام بازار و همچنین دارای شبکه بزرگ Wi-Fi هات اسپات است که می توانید به بخش بسته های گران تر دسترسی پیدا کنید. به نظر می رسد که شما وقتی به ندرت دور ازاین نقاط هستید ، روی هزینه داده های تلفن همراه شما محسوب نمی شود. اما این سیم کارت اگر قبل از ساعت ۱۲ شب زیر ۲۰ بات شارژ داشته باشه ، بعد از ساعت ۱۲ شب از بین رفته و باید مجددا شارژ شود .

dtac یا سیم کارت های Happy :

این نوع سیم کارت دارای آنتن دهی خوبی است و مشکل AIS را ندارد و این مدل می تواند برای مسافران مناسب باشد.

True :

این سیم کارت آنتن دهی خوبی ندارد . اغلب بصورت رایگان به مسافران داده می شود زیرا بسیار ارزان می باشد.

اما ما AIS را به بسیاری از مسافران توصیه می کنیم.

نحوه ی خرید:

مانند بسیاری از خریدهای دیگر در تایلند، خرید SIM کارت نیز ساده است. اگر شما به فرودگاه اصلی Suvarnabhumi Bangkok پرواز می کنید، تمام سه شرکت سلولی در سالن ورودی، کنار یکدیگر قرار می گیرند. همه آنها تقریبا همان بسته های متمرکز بر توریست را ارائه می دهند که عمدتا برای کسانی است که یک هفته یا کمتر در کشور قصد ماندن دارند.

بسته به جایی که شما سیم کارت خود را خریداری می کنید، ممکن است  گذرنامه تان درخواست شود از لحاظ فنی لازم است که جزئیات خود را ثبت کنید، اما این کار همیشه به خصوص در فروشگاه های کوچک انجام نمی شود. دستورالعمل فعال سازی در بسته بندی به زبان انگلیسی و تایلندی نوشته شده است، اما فروشنده اغلب این کار را برای شما انجام می دهد (به ویژه در فرودگاه یا فروشگاه های رسمی).

هنگام خرید در فروشگاه شما معمولا کارتی را برای ۵۰ بات برای ۳G خریداری می کنید ، به علاوه یک کارت اضافی به همان میزان که نیاز دارید. با پیروی از دستورالعمل های چاپ شده روی آن، اعتبار را از کوپن اضافه کنید، سپس بسته ی مورد نظر خود را با یک کد خاص فعال کنید.
بسیاری از کارکنان این فروشگاه ها به زبان انگلیسی به اندازه کافی صحبت می کنند و اصول اولیه آنچه که شما باید انجام دهید را توضیح      می دهند نگران نباشید.

نگران تنظیمات گوشی  نباشید. سیم کارت خود را خریداری کنید. برخی سیم کارت ها خاص اینترنت هستند برخی دیگر برای تماس و اینترنت و هر کدام را که خودتان میخواهید تهیه کرده و از فروشنده بخواهید آن را در گوشی شما قرار داده و تنظیمات لازم را انجام دهد. سپس آن را شارژ کنید.