ردیابی سیم کارت مزاحم با نرم افزار معرفی شده

آیا با وجود اپراتور مختلف شما هم مزاحم تلفنی دارید؟

ردیابی سیم کارت مزاحم می دانید که با افزایش استفاده از ابزارهای فنی، مردم در حال حاضر بیشتر در معرض جنایات سایبری قرار گرفته اند و همچنین آزار و اذیت سایبری در حال افزایش است. ما قصد داریم اطلاعاتی را درباره ی ردیابی سیم کارت مزاحم با نام و آدرس، جزئیات شماره را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

ردیابی سیم کارت مزاحم

از زمان ظهور اسمارت فون ها، برنامه ها و نرم افزار موجود برای ردیابی جزئیات شماره سیم کارت مزاحم  با سایر اطلاعات اساسی مانند نام، آدرس و جزئیات شبکه نیز وجود دارد. با این اطلاعات شما به آسانی می توانید شماره های ناشناخته ای را که از شبکه های مختلف به شما تماس می گیرند را شناسایی کنید.

تعداد اعضای سلولی به سرعت در حال افزایش است این سیستم در چند دهه به بزرگترین سیستم مخابراتی جهان تبدیل خواهد شد. افرادی وجود دارد که می توانند شماره تماس های ذخیره نشده با نام کاربری را به یاد داشته باشند، اما در اینجا ما در مورد افرادی صحبت می‎کنیم که دشوار است تا شناسه شماره تلفن را با نام و آدرس مشخص کنند. با مطالعه مطالب زیرشما می توانید راه های مختلفی را برای ردیابی جزئیات شماره ی سیم کارت مزاحم خود به دست آورید.

چگونه شماره ی سیم کارت را با نام و آدرس ردیابی کنیم؟

در واقع، ردیابی شماره تلفن همراه هر کاربر بسیار ساده است. ما برای فایرفاکس بسیار کار می کنیم که شاملtruecaller number tracker، site2sms و غیره است. با استفاده از  این حقه شما می توانید اطلاعات مربوط به شماره تلفن همراه مانند نام مالک، محل و غیره را ردیابی کنید.

برای ردیابی جزئیات شماره تلفن با نام، تنها کاری که باید انجام دهید این است که:

کشور خود را در کشورانتخاب کنید.

شماره تماس یا شماره تلفن ناشناس را در برنامه یا نرم افزار دریافت کنید.

پس از چند ثانیه، جزئیات بر روی صفحه نمایش شما همراه با نام و محل مالک صاحب تلفن می شود.

یکی از برنامه هایی که بسیار می تواند به شما کمک کند برنامه True caller است.

 

True caller چیست و آیا  ردیابی سیم کارت مزاحم امکان پذیر است؟

در حالی که ما در حال حاضر در مورد ترفندهای برای ردیابی جزئیات شماره تلفن با نام صحبت می کنیم،نمی توانیم True caller را از دست بدهیم. این برنامه در دو نسخه برنامه و وب سایت در دسترس است. این برنامه می تواند با شناسایی شماره ی سیم کارت  با نام و آدرس، به شما کمک کند. مهم نیست که شما چه سیستم عاملی اسفاده می‎کنید ، می توانید برنامه را دانلود کنید و به وب سایت خود از هر یک از پلت فرم های سیستم عامل دسترسی پیدا کنید.

توابع برنامه True caller در عملکرد ساده اساسی فنی – فردی که قبلا برنامه True caller نصب کرده است، اطلاعات تماس خود را در دستگاه خود اضافه کرده است، True caller اطلاعات تماس کاربر را به سرور می فرستد و در نتیجه می توانید جزئیات شماره تلفن را با نام آسان می کند.

مراحل استفاده از True Caller Number Tracker برای دریافت شماره تلفن همراه جزئیات:

اول از همه سایت TrueCaller را باز کنید.

سایت رسمی True Caller(ردیابی شماره تلفن همراه با نام مالک و آدرس).

کشور خود را از منوی کشویی انتخاب کنید.

حالا شماره موبایل را برای ردیابی این نام کاربر وارد کنید.

روی دکمه جستجو کلیک کنید و وارد شوید واز طریق فیس بوک، گوگل +، لینکدین، توییتر و یاهو وارد شوید.

پس از اتمام مراحل فوق، اکنون می توانید نام مالک تلفن همراه را با اطلاعات دیگر ردیابی کنید.

اگر نام و مشخصات شما ،دوستان و آشنایان در پایگاه داده true caller ,وجود دارد و قصد ندارید این اطلاعات در این سایت نمایش داده شود،وارد بخش unlit وب سایت شوید و شماره تماس و کد امنیتی را وارد و بر روی دکمه unlit کلیک کنید.

بعد از پیدا کردن اسم و فامیل حقیقی فرد مزاحم، این شما هستید که تصمیم میگیرید با او چگونه برخورد کنید؟