آنچه که لازم است مشترکان درباره ی سیم کارت ترابرد شده بدانند؟

مشترکان جهت تغییر شماره مالکیت شماره ترابرد شده، باید به اپرتور اصلی برگردند و باید بدانند که در صورت استفاده نکردن از سیم کارت ترابرد شده اپراتور میتواند سلب امتیاز کند.

” ترابرد به خانواده ۹۶ میلیونی همراه اول و تلفن ثابت” این شعاری است که همراه اول در صفحه ی خود به عنوان یک مزیت بین شبکه تلفن ثابت و همراه اول اشاره کرده است.

 

سیم کارت ترابرد شده

سیم کارت ترابرد شده همراه اول:

خواست همراه اول این است که ترابرد کنندگان اولین اطلاعات خود را وارد کرده و بعد از ورود به سامانه ترابرد با شرایط و قوانین کلی و روش‌های ترابرد، سرویس‌ها و محصولات ویژه ، نحوه ترابرد و سوالات متداول روبه روخواهد شد.

البته بعد از طرح ترابرد همراه اول فروش گوشی های تلفن همراه به صورت قسطی را نیز اغاز کرده شما می توانید با مراجعه به سایت همراه اول بیشتر درباره آن بدانید.

مزیت ترابرد به همراه اول :

درباره ی بسته خوشامد ۱۰۰۰ که شامل مشترکین همراه اول اعتباری و دائمی است بدانید مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می‌کنند، جزو بسته خوشامد ۱۰۰۰ می‌شوند و می توانند از اینترنت نامحدود،۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۱۰۰۰ عدد پیام کوتاه داخل شبکه استفاده کنند.

اپراتور پذیرا، باید در هر ترابرد شماره موفق ۱۰۰ هزار ریال به اپراتور اصلی بپردازد. اپراتور پذیرا نیز در هنگام درخواست مشترک برای ترابرد شماره، حداکثر ۵٠ هزار ریال از مشترک می تواند دریافت کند.

اما دیگر اپراتورها در دوره ی ازمایشی هزینه ای بابت ارائه این خدمات دریافت نمی کنند. از میان سه اپراتور فعال تلفن همراه در حال حاضر ایرانسل برای ارائه سیم کارت جدید مبلغی معادل ۳۰۰۰تومان دریافت می کند. این مبلغ طبق بیانات ایرانسل برای ترابرد نمی باشد بلکه این

مبلغ بابت سیم کارتی است که به مشترکین تحویل می دهند.

اما طبق بررسی ها سایت انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ ) همراه اول هزینه ای بابت ترابرد به شبکه تلفن همراه خود دریافت نمی کند.