بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه برای توریست های ایرانی و …

با استفاده از سیم کارت محلی نرخ خود را کاهش دهید.

ترکیه سرشار از تاریخ و فرهنگ، و در  شکاف بین اروپا و خاورمیانه قرار گرفته است که هرساله توریست های زیادی را در نقاط مختلف دنیا جذب می کند .بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه برای اکثر مردم،  پیدا کردن بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه یک دغدغه محسوب می‎شود. یک نگرانی عمده در مورد داشتن سیم کارت و  اتصال به  اینترنت وجود دارد. زیرا بنا به دلایلی از جمله اینکه با دوستانشان چت کنند، عکس های آنلاین را آپلود کنند، از نقشه ها استفاده کنند  یا به برنامه های موبایل دسترسی داشته باشند، به آن وابسته هستند. استفاده از شبکه تلفن خانگی می تواند خیلی پرهزینه باشد ، بنابراین  با در نظر گرفتن تغییر به سیم کارت محلی برای استفاده از معاملات و برنامه ها، خیلی بهتر است .

اگر شما به دنبال بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه هستید به مطالب زیر توجه کنید .

سنتی ترین راه اجتناب از هزینه های سرسام آور رومینگ دریافت یک سیم کارت پیش پرداخت شده ی ترکیه است. در ترکیه، ۳ ارائه کننده سیم کارت وجود دارد. ، ترکسل , وودافون و ترک تله کام که نرخ های آنها معمولا شبیه هم  هستند و شامل دسترسی به داده ها، تماس های صوتی و SMS می باشند.

سیم کارت  با پوشش ۴G در ترکیه

باید از اتصال ۴G در سراسر کشور مطمئن شوید. متاسفانه باید بگوییم هنوز برخی از کشورها پوشش ۴G را ندارند ولی ترکیه این پوشش را در سراسر کشور دارا می باشد. بعد از بررسی های انجام شده و تجربیات توسط توریست ها مشخص شده است که شبکه ی ترکسل بهترین پوشش را در کشور دارد و بعد از آن وودافون شامل این پوشش می‎باشد.

اپراتورهای ترکیه نرخ های رومینگ خوبی را تامین می کنند و اعتبار پیش پرداخت را به فروش می رسانند، بنابراین کاربران   می‎توانند از مزایای پیشنهادات و معاملات ارزان محلی استفاده کنند. هر سه ارائه دهنده خدمات مشتریان ۲G, 3G و ۴G را در یک پلت فرم GSM به مشتریان ارائه می دهند. سیم کارت های پیش پرداخت  شده  باید با استفاده از گذرنامه ,خریداری شده و بایستی فرم ثبت نام نیز پر شود. شماره IMEI گوشی شما (شماره شناسایی) نیز برای سوابق گرفته می شود. این  سیم کارت برای حداکثر ۱۲۰ روز معتبر است. توجه داشته باشید که سانسور هایی در وبسایت ها و محتوا وجود دارد، بنابراین قبل از اینکه بخواهید در سفر سیم کارت خود را  راه اندازی کنید ، پیشنهاد می کنیم  که یک VPN را بر روی دستگاه خود بارگذاری کنید.

ترکسل بزرگترین اپراتور در ترکیه

ترکسل بزرگترین اپراتور در ترکیه است. این شبکه پوشش خوبی را ارائه می دهد و سرعت اینترنت آن نیز سریع است. آنها به مشتریان با سرویس های ۲G، ۳G و ۴G را در یک پلت فرم GSM ارائه می دهند. سیم کارت های پیش پرداخت را می توان تنها از فروشگاه های رسمی خریداری کرد، و همانطور که در بالا ذکر شد، هنگام خرید سیم کارت، قوانین و مقرراتی وجود دارد. اعتبارپولی را می‎توانید در بیشتر فروشگاه ها در سراسر ترکیه دریافت کنید. اول سیم کارت خود را شارژ کنید پس از اطمینان از شارژعبارت DUNYA 1 SAAT  را به شماره ۲۲۲۲ اس‌ام‌اس می‌کنید و سپس پیغامی می‌گیرید که می‌گوید به ازای آن، امکان یک ساعت تماس با خارج از ترکیه (و ایران) برای شما فعال شده است.

بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه

وودافون دومین اپراتور بزرگ در ترکیه

در بین بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه ، وودافون دومین اپراتور بزرگ در ترکیه و رقیب اصلی ترکسل  است. این شبکه پوشش خوبی را ارائه می دهد و سرعت اینترنت آن نیز سریع است، اگر چه سیگنال در حومه شهر کمی ضعیف می شود. وودافون مشتریان خود را با خدمات ۲G, 3G ,4G در یک پلت فرم GSM فراهم می کند. این سیم کارت نیز از فروشگاه های رسمی خریداری می شود و همانطور که در معرفی ما مشخص شده است، هنگام خرید آنها قوانین و مقررات وجود دارد. اعتبار در بیشتر فروشگاه ها در سراسر کشور یافت می شود.

سیم کارت تخفیف “Vodafone Holiday”

سیم کارت تخفیف “Vodafone Holiday”  را می توان برای TRY70 خریداری کرد. این سیم کارت فقط برای گردشگران به مدت ۱۲۰ روز معتبر است و مردم محلی نمی‎توانند این طرحها را خریداری کنند. بهترین مکان برای خرید این سیم کارت ها در فروشگاه Vodafone واقع در منطقه ورودی فرودگاه است.

اعتبار را می توان در مقادیر مختلف خریداری کرد. برای اضافه کردن اعتبار شماره ۷۵۰۰ را وارد کنید، شماره ۱۲ رقمی را وارد کنید، سپس شماره # را فشار دهید، و بعد شماره ۵ رقمی و سپس # را فشار دهید. شماره * ۱۲۳ # را برای مقدار اعتبارخود چک کنید .

ترک تله کام  کوچکترین اپراتور در ترکیه

بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه

ترک تله کام  کوچکترین اپراتور در ترکیه است اما برخی از معاملات و قیمت های عالی را ارائه می دهد. پوششی مناسب را ارائه می دهد و سرعت اینترنت آن سریع است. همانند دیگر سیم کارت ها می توان از فروشگاه های رسمی این سیم ها را خریداری کرد . برای فعال کردن سیم کارت قبل از اضافه کردن بسته ها، باید ۸۰۹۰ را شماره گیری کنید.

با توجه به جایگاه ۳۳ در رتبه بندی جهانی، سرعت اینترنت موبایل ترکیه حدود ۳۰ مگابیت در ثانیه است.اگر شما به اینترنت علاقه دارید و یا  در حقیقت یک اینترنت باز هستید  می توانید  از ترکسل یک سیم کارت  دیتا خریداری کنید . با وجود تما م تجربیات  از این سه اپراتور بهترین سیم کارت در زمان سفر به ترکیه از دیذ ما استفاده از سیم کارت ترک سل در کشور ترکیه است .

 

شما هم تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید .