سیم کارت بین المللی Worldsim

سیم کارت بین المللی Worldsim

چرا سیم کارت جهانی Worldsim ؟ تنها با یک سیم کارت در خارج از کشور متصل شوید. با استفاده ازاین سیم کارت های بین المللی معرفی شده در سایت انارسیم در هزینه ها و بودجه های خود صرفه جویی کنید.

سیم کارت بین المللی worldsim   در ۲۰۰ کشور خدمات آنتن دهی خود را از طریق سیستم های مخابراتی بومی آن کشورها دریافت کرده و با کیفیت تماس های آن کشور تماس برقرار می کند.

 

هنگامی که با این سیم کارت بین المللی در سفر هستید و تماس برقرار می کنید هزینه های رومینگ خود را تا ۸۵٪ کاهش می دهید.

  • تماس های دریافتی رایگان در بیش از ۹۵ کشور، پوشش در ۲۰۰ کشور
  • تماس با هزینه پایین، داده ها و SMS در سیم کارت بین المللی Worldsim – کاهش هزینه های رومینگ تا ۸۵٪
  • هنگامی که سیم کارت را وارد می کنید، بسته های داده را اضافه کرده و به عنوان یک سیم کارت در iPads ها و تبلت ها استفاده کنید.
  • سیم کارت در هر گوشی و با هر اندازه سیم کارت سازگار است.
  • تماس با شماره تلفن همراه UK و USA رایگان است.

مزایای استفاده از سیم کارت بین المللی:

از لحاظ پوشش :

همانطور که گفتیم  این سیم کارت جهانی است، و پوشش بیشتری نسبت به سیم کارت متوسط ارائه می دهد. با سیم کارت WorldSIM internatioansl شما می توانید در ۲۰۰ کشور متصل باشید. زیرا ۴G را در تمام کشورهایی که در دسترس هستند به شما ارائه داده اند.

 

شماره های نامحدود را به سیم کارت خود اضافه کنید:

شما می توانید شماره تلفن های بیشتری را به WorldSIM خود با سرویس شماره مجازی آن اضافه کنید. شماره تلفن بیش از ۵۰ کشور مختلف را برای ذخیره انتخاب کنید.

برای کاربرانی ک بعد از خرید این سیم کارت تصمیم به شارژ کردن این خط را دارند می توانند شارژ این سیم کارت ها را از طریق گروه تجارت الکترونیک آران انجام دهند  و همچنین دارندگان کارت های اعتباری MasterCard و Visa Card می توانند از طریق وب سایت رسمی شرکت WorldSim.com اقدام به شارژ سیم کارت نمایند.

خرید یا فروش سیم کارت